30 października 2018

Przegląd najciekawszych targów wnętrz w PolsceBranża wnętrzarska to potężna dawka inspiracji i przedmiotów, gdzie granica między designem a funkcjonalnością się zaciera. Najlepszym sposobem na to, by doświadczyć ogromu piękna, jest obecność na wydarzeniach poświęconych aranżacji, urządzaniu i budowaniu. Gdzie warto być w 2019 roku?


WARSAW HOME 2019 Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz

To jedna z największych imprez tego typu w Polsce. Odbywa się w Centrum konferencyjno-wystawienniczym PTAK Warsaw Expo w Warszawie w pierwszych dniach października (3-6.10.2019 r.). Stanowi nie lada wydarzenie nie tylko dla producentów, importerów branży meblowo-dekoracyjnej czy właścicieli sklepów internetowych, lecz także amatorów designu oraz miłośników niebanalnych rozwiązań.
To okazja, by poznać nietuzinkowe sylwetki światowych designerów, dowiedzieć się, w jakim kierunku będą zmierzać nadchodzące trendy, a także skorzystać z warsztatów i bezpłatnych konsultacji u projektantów.
Bilety dla klientów indywidualnych kosztują w granicach od 60 zł do 280 zł.

Targi Budownictwa EXPO DOM

W dniach 22, 23 i 24 marca 2019 r. warto uczestniczyć w Targach Budownictwa EXPO DOM na Podkarpaciu. Hala „Podpromie” w Rzeszowie zamieni się w arenę innowacyjnych, funkcjonalnych i ciekawych pomysłów dla domu i ogrodu.
Na 24. edycji odbędzie się prezentacja podkarpackiego rynku nieruchomości oraz ogólnopolski KONGRES SMART, BUILDING & CITY. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 300 wystawców, a uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnej strefy SPA – Strefy Porad Architekta. To miejsce dla dystrybutorów, producentów, pracowni projektowych, pośredników mieszkaniowych oraz tych, którzy planują budowę lub remontują dom.
Bilet wstępu to koszt około 5 zł.

4 Design Days 2019

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Spodku w Katowicach odbędzie się kolejna impreza, na której warto się pojawić! 4 Design Days to wydarzenie branży nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa, które swoją ofertą przyciąga pasjonatów piękna z całej Europy i świata. W dniach od 24 do 27 stycznia 2019 r. będzie można nie tylko zobaczyć ciekawe rozwiązania i poznać perspektywy rozwoju rynku, ale również odbyć dyskusje oraz uczestniczyć w warsztatach. Tematy spotkania koncentrować się będą wokół dekoracji, urządzania wnętrz, a także idei zrównoważonego budownictwa i ekologii.
To ponad 12 100 m² powierzchni ekspozycyjnej i mnóstwa inspiracji, do których bilet wstępu kosztuje jedynie 5 złotych.

Arena DESIGN

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w dniach od 12 do 15 marca 2019 r., odbędzie się 11. edycja Arena DESING. To miejsce, w którym design króluje! Począwszy od innowacyjnych technologii, a skończywszy na niebanalnym wzornictwie.
Hasłem przewodnim imprezy są TransFormacje, towarzyszące człowiekowi we wszelkich zmianach społecznych i technologicznych. Temat będzie rozwijany w kontekście ekosystemu, a w cyklu spotkań zorganizowano także dyskusję o budowaniu tożsamości marki. Wydarzenie skierowane jest do producentów oraz projektantów, jednak inspiracji przy ul. Matejki mogą także szukać pasjonaci estetyki.
Bilet dla osób indywidualnych kosztuje 150 zł, a voucher wstępu dla studentów lub absolwentów architektury, wzornictwa i designu to koszt 10-20 zł.

14. targi tekstyliów domowych

Warszawę wiosną opanują piękne tkaniny, miękkie dywany oraz zasłony przypięte efektownymi chwostami! 14. targi tekstyliów domowych w Centrum Praskim Koneser to przestrzeń dla amatorów dekoracji wnętrz oraz firm, które działają w branży tekstylnej. Dla pierwszych zorganizowano zbiór niezwykłych materiałów oraz dodatków, dla drugich w programie przewidziano wykłady na temat trendów, marketingu, sprzedaży i praktyk handlowych.
W trakcie targów nastąpi też rozstrzygnięcie konkursu Global Innovation Awards (GIA) na najciekawsze koncepcje sklepów wnętrzarskich, obejmujące m.in. ich misję i strategię, design, visual merchandising, marketing czy innowacyjność. 

Autorką artykułu jest Katarzyna Lasocka – redaktorka bloga Morizon i pasjonatka designu.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Razem tworzymy to miejsce! Będzie mi miło jeżeli na koniec pod wpisem zostawisz komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka :)

TOP