8 października 2016

Rocznica

Pierwsza rocznica bloga

Właśnie mija pierwsza rocznica od pojawienia się pierwszego wpisu na Orzeszkowym Polu. Od tego czasu pojawiło się trochę wpisów poradnikowych, postów z rożnego rodzaju inspiracjami, a nawet kilka przepisów. Nie będę przedstawiać żadnych statystyk bo nie dla statystyk tutaj jestem. Dla mnie każdy jeden czytelnik jest bardzo ważny.

Poznałam kilka fantastycznych osób (póki co tylko wirtualnie, ale mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni). Dzięki prowadzeniu bloga trafiłam na bardzo ciekawe i inspirujące blogi o których wcześniej nie słyszałam.

Rok ten dla mnie prywatnie był bardzo intensywny – przeprowadzka, ślub, rozpoczęcie budowy... Dlatego też posty pojawiają się znacznie rzadziej aniżeli na początku.

Co czeka Was w kolejnym roku? W końcu pojawią się posty z postępów prac przy budowie. Pokażę na jakie materiały, technologie i rozwiązania się zdecydowaliśmy. Pewnie z rozwojem prac, czasu będzie coraz mniej, więc raczej nie będę wchodzić w szczegóły techniczne. Również sukcesywnie będę wrzucać moje wizje pomieszczeń. Pojawią się posty o kosztach, gdzie można zaoszczędzić i jak przewidzieć już na etapie wybierania projektu czy dom będzie tańszy czy droższy od innego. Wrócą też posty z cyklu „Pod lupą”, które cieszą się popularnością. Będą one w nowej formie, bardziej pomocnej dla osób szukających odpowiedniego projektu. Dla tych osób pojawi się również kilka innych bardzo pomocnych wpisów.

10 komentarzy

 1. Gratuluję roczka i trzymam kciuki za dalsze sukcesy!
  Jestem zaciekawiona Twoimi planami na wpisy, nt. oszczędzania... sama poszukuję takich treści :)
  Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Posty o tym na czym można zaoszczędzić będą pojawiać się sukcesywnie, pierwszy pojawi się z niedługim czasie. Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Gratuluję roku! :) U mnie jeszcze trochę zostało do pierwszych urodzin, ale juz teraz moge powiedzieć, że blogowanie to świetny sposób na poznanie ciekawych blogów i ich autorów, fajny sposób na wyrażenie siebie,swoich pogladów, pokazania swoich pasji...Pozdrawiam i życzę udanego kolejnego roku:) Karolina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* Masz 100% racji. Fakt, że zrobienie wpisu pochłania naprawdę dużo czasu, ale mili czytelnicy zawsze wynagrodzą włożony trud. Pozdrawiam :)))

   Usuń
 3. Gratuluję i życzę Ci powodzenia w budowie i urządzaniu domu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :))) Nie mogę doczekać się etapu urządzania, ale póki co to jeszcze daleka droga :P Ściskam :)

   Usuń
 4. Co prawda na razie nie mam w planie budowy, za to kilku znajomych jest, więc chętnie będę podglądać :) może im przy okazji coś podpowiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam do podglądania, każdy czytelnik bardzo mnie cieszy :D Pozdrawiam :)))

   Usuń

Razem tworzymy to miejsce! Będzie mi miło jeżeli na koniec pod wpisem zostawisz komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka :)

TOP