11 października 2015

Zainspiruj się - jesienne dekoracje


Dzisiaj pierwszy post z cyklu ZAINSPIRUJ SIĘ będzie poświęcony jesiennym dekoracjom.

Od 23 września mamy astronomiczną jesień, tak więc czas na zmianę wystroju mieszkania. Kolorowe dekoracje sprawią, że ta pora roku będzie wydawać się jeszcze piękniejsza. Nie trzeba od razu kupować masy zbędnych ozdób – wystarczy wyjść na spacer i skorzystać z tego, czym obdarzyła świat natura.


Wprowadźmy do domu jesienny klimat, tworząc aranżacje pełne kolorowych liści. Wystarczy do ładnej doniczki wsadzić wrzos, a na parapetach poustawiać ozdobne dynie.


Oto kilka pomysłów na jesienne dekoracje na ganek przed domem


1.www.mestergronn.no, 2.www.deavita.com


i  przydomowy taras ozdobiony wrzosami, chryzatemami i kapustą ozdobną. Dołóżmy do tego kilka zróżnicowanych wielkościowo latarni ogrodowych, a otrzymamy bardzo klimatyczne miejsce do spędzania cieplejszych wieczorów.http://www.appo.com.pl 
http://www.appo.com.pl/

1. http://www.horasensplantskola.nu/ 2.instagram @evagjo 3. 4. instagram @hagelandfoss

Zebrane i oczyszczone żołędzie, kasztany lub orzechy wystarczy umieść w szklanym naczynu. Dodając świecę, uzyskamy efektowy świecznik, a przyozdabiając kwiatem -wazonik, który możemy postawić na stole bądź komodzie.


1. www.trendytree.com  2. www.livelaughrowe.com  3.www.apartmenttherapy.comDynie służyć nam mogą jako wolnostojące dekoracje lub wydrążone - jako oryginalny wazon lub halloweenowy lampion.
1.www.deccoria.pl 2.www.bhg.com 3.www.amazinginteriordesign.com 4.www.zielonyogrodek.pl
Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Razem tworzymy to miejsce! Będzie mi miło jeżeli na koniec pod wpisem zostawisz komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka :)

TOP