O mnie

Witaj,

mam na imię Agata. Z wykształcenia jestem chemikiem, ale zawodowo pracuję jako konstruktor. Jako osoba z tysiącem pomysłów na minutę, od dziecka marząca o tym by zostać architektem, postanowiłam założyć Orzeszkowe Pole. Ten blog to miejsce, gdzie chcę się dzielić z Wami głównie budową naszego domu. Chciałabym opisać kolejne etapy, które przechodzi się od zakupu działki przez wybudowanie domu, aż do jego urządzenia. Będę pisać o tym, w jakiej kolejności przechodziliśmy cały proces, gdzie trzeba się udać i ile co kosztuje. Mam nadzieję, że uda mi się o tym opowiedzieć w sposób bardziej przystępny niż robią to branżowe poradniki czy portale. Będę się tutaj dzielić naszymi wyborami i wątpliwościami jakie spotykają inwestorów przy pierwszej budowie. Mam nadzieję, że blog stanie się inspiracją i wskazówką dla innych dopiero zaczynających swoją przygodę z tworzeniem własnych czterech kątów. Czy się uda? Sami ocenicie. Ponadto chcę pokazać Wam moją miłość do dekoracji, do pięknych wnętrz i pysznego jedzenia. Mam nadzieję, że się wam spodoba. 

Bardzo bym chciała  nawiązać z Wami bliższy kontakt. Cenię sobie zdanie innych, więc serdecznie zapraszam do komentowania, zadawania pytań i wymienianiem się doświadczeniami. Będzie mi miło jeżeli na koniec pod wpisem zostawisz komentarz. Komentuj śmiało i dyskutuj - nie zawsze musimy się zgadzać :)

Blog podzieliłam na działy tematyczne:

ABC inwestora - czyli mój poradnik budowlany, w którym staram się odpowiedzieć na nurtujące inwestora pytania

Dziennik budowy – tutaj znajdziecie moje zmagania z budową własnego domu.

Projekt pod lupą – w którym przedstawiam Wam (moim zdaniem) ciekawe i warte uwagi gotowe projekty, jakie możemy znaleźć w sieci.

Przepis na weekend - tutaj przedstawiam moje przepisy na ciasta, dania i przetwory.

Wokół domu - dział w którym znajdziecie inspiracje i porady dotyczące nie tylko roślin, ogrodu, ale także podjazdu, płotu itp.

Zainspiruj się – dział w którym znajdziecie zdjęcia z inspiracjami wnętrzarskimi i dekoracjami.

Z wizytą – dział w którym oprowadzam Was po pięknych i inspirujących domach i mieszkaniach. Od działu „Zainspiruj się” różni się tym, że wszystkie zdjęcia dotyczą jednego miejsca z różnych ujęć.
TOP