7 grudnia 2015

Z wizytą - Święta w domku w górach


Dzisiaj goszczę Was w domku w górach, ale nie do końca góralskim. Wprawdzie jest wybudowany z drewna i kamienia z gontowym dachem, ale charakteryzuje się dużymi przeszkleniami i tarasem. Także we wnętrzu tradycja miesza się z nowoczesnością.

Dominuje tutaj drewno pociągnięto białą bejcą, dzięki czemu pomieszczenia zyskały na lekkości. Są przy tym duże i maksymalnie otwarte, co różni je różni od typowych góralskich wnętrz. Wzrok przyciągają nowoczesne meble połączone z tradycyjnymi góralskimi motywami, które dodają wnętrzu przytulności i swoistego charakteru.

W górach już sama przyroda tworzy świąteczny nastrój, który przez ogromne okna wlewa się do salonu. Dom został udekorowany również w nowoczesnym i designerskim stylu, jak np. biała mleczna lampa w kształcie choinki, która stoi w rogu. Tu i ówdzie rozmieszczono kilka świec w prostych szklanych lampionach i już można czekać na pierwszą gwiazdkę! 
http://czasnawnetrze.pl/


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Razem tworzymy to miejsce! Będzie mi miło jeżeli na koniec pod wpisem zostawisz komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka :)

TOP