3 grudnia 2015

O światełkach, reniferach i girlandach, czyli Christmas Outdoor


Dzisiejszy post jest pełen inspiracji na dekoracje bożonarodzeniowe, ale dla odmiany na zewnątrz budynku. Chciałabym w ten sposób zachęcić wszystkie osoby, które mają już swój własny dom i kawałek ogródka przed wejściem na ich dekorowanie.

Wszyscy poświęcamy mnóstwo czasu i energii, a także pieniędzy na piękne dekoracje naszych wnętrz, ale już niekoniecznie na przyozdobienie domu z zewnątrz. Póki mieszkamy w kraju w którym nie zabrania się stawania choinki w środku miasta będę zachęcać Was do upiększania naszych okolic. Osobiście uwielbiam przejeżdżać ulicami na których jeden sąsiad przed drugim prześciga się w dekoracji niczym Buddy (Danny DeVito) z filmu "Wesołych Świąt" ang. Deck the Halls. Takie miejsca zachęcają ruszenia się sprzed telewizora i wieczornych spacerów.

Na ulicy gdzie mieszkają moi rodzice zauważyłam, że gdy jednej osobie chce się przystroić swój dom, to w następnym roku jest tych osób już kilka, a w jeszcze następnym świeci się już cała ulica :) Tak więc, zainspirujmy naszych sąsiadów!

1.http://www.potterybarn.com/ 2.http://www.oursouthernhomesc.com/ 3.http://www.lights4fun.co.uk/
1.http://www.bhg.com/ 2.http://www.homedepot.com/ 3.http://christmaslites.com/ 4.http://www.improvementscatalog.com/ 5.http://www.homedepot.com/
1.http://www.marianneladefoged.dk/ 2.http://smethanie.com/ 3.http://www.lowes.com/ 4.http://www.traditionalhome.com/
1.http://www.traditionalhome.com/ 2.http://www.autumnfair.com/
http://www.alliantathome.com/

Ja już teraz oczami wyobraźni wiem jak będzie wyglądać mój przyszły ganek na święta i nie mogę się doczekać tej chwili, gdy będę mogła te wyobrażenia zrealizować :P Póki co muszę zadowolić się przystrajaniem rodzinnego domu, a taki o to gadżet zakupiłam mamie :) Na żywo jest naprawdę rewelacyjny i kosztował tylko 79.90zł


I na koniec -  jak tu nie wierzyć w Św. Mikołaja :)

1.http://obeedesigns.tumblr.com/ 2.http://www.diy-guides.com/


2 komentarze

  1. O tak tak :o) Następne święta już "na swoim" chcę udekorować drzwi wejściowe zielonym :) Ale bez światełek ograniczę się do światełek pod dachem :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie mogę się już doczekać Waszego domku. Pewnie będzie pięknie :)

      Usuń

Razem tworzymy to miejsce! Będzie mi miło jeżeli na koniec pod wpisem zostawisz komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka :)

TOP